Neohodnoceno

KRÉM NA RUCE PROTI STÁRNUTÍ POKOŽKY - MediHand Age Reversal Hand Cream 80ml

Age Reversal Hand Cream je intenzivní krém s kyselinou mléčnou, která je známá pro své exfoliační schopnosti, redukuje  známky stárnutí jako vrásky a pigmentové skvrny a sjednocuje barevný tón pokožky, to vše  blokováním procesu melanogeneze.

POUŽITÍ: Aplikujte 2-3x denně, samostatně nebo jako poslední krok 3-fázové depigmentační a anti-aging kůry - po použití  HYDRO-TERMÁLNÍHO PEELINGU NA RUCE a SÉRA NA PIGMENTOVÉ A TMAVÉ SKVRNY NA RUKOU. Pro efektivní, viditelné výsledky je třeba aplikovat alespoň 28 dní. Používejte denně dle potřeby a nebo jako jednorázovou 3-krokovou depigmentační kůru  3x ročně, po dobu jednoho měsíce.

Skladem
890 Kč
Kategorie: E-SHOP

ÚČINNÉ SLOŽKY:

  • Oxid zinečnatý - v kosmetických produktech se používá jako přísada, která absorbuje, odráží nebo rozptyluje UV záření, a tím pokožku chrání. Má mírné adstringentní a antiseptické vlastnosti a je odolný proti bakteriím a plísním, podporuje hojení ran. Na kůži vytváří ochrannou bariéru, která je odolná proti vlhkosti.
  • Niacinamide - Typ vitamínu B3, který zesvětluje skvrny způsobené stárnutím (stařecké skvrny), zesvětlí  pokožku a bojuje proti hyper-pigmentaci.
  • Extrakt z  borůvek - borůvky jsou všeobecně známé pro své léčivé účinky. Díky tomu, že jsou bohaté na antioxidanty a napomáhají tím ke zpomalení stárnutí kůže, se využívají i v kosmetice. Pozitivně působí na rozjasnění pleti a pokožky a podporují její mladistvý vzhled
  • Extrakt z ibišku - ibišek je přirozený zdroj AHAs - hydroxy kyselin. Hydroxy-kyseliny zlepšují výměnu kožních buněk a výsledkem je pevnější, hladší a mladší pleť, peptidový extrakt z ibišku  funguje jako přírodní Botox. Přírodní cestou bez vedlejších účinků se pleť viditelně vypne. Zvyšuje vlhkost a hydrataci pokožky.
  • Větvičník slívový - je lišejník rostoucí především na dubech. Má antiseptické, uklidňující a zvláčňující vlastnosti. Esenciální absolut olej z větvičníku se používá v aromaterapii a je významnou složkou luxusních parfémů, najdete ho například v Chanel No.19.
  • Hydrolizovaný ovesný protein - Oves obsahuje vysokou koncentraci škrobů a beta-glukanu, které jsou odpovědné za jejich ochranné a zadržovací vlastnosti. Rostlinné fenoly mohou také u vyvolat antioxidační a uklidňující účinek.