COMFORT ZONE

[COMFORT ZONE], luxusní italskou kosmetiku, založil před více než 20 ti lety Dr. Davide Bollati, farmaceut, kosmetolog a současný prezident společnosti. Comfort Zone vnímá pleť jako vyjádření mysli i těla a poskytuje šetrnou a zároveň vysoce efektivní péči pro všechny stavy pleti.

Domovem značky je italská Parma, kde probíhá výzkum, vývoj i kompletní výroba produktů, avšak pobočky najdete v Paříži, Londýně, New Yorku, Mexiku a Nizozemí. V Parmě se také nachází Davines Village, nádherná výzkumná botanická zahrada, ve které Comfort Zone pěstuje ingredience do svých kosmetických produktů.

Comfort Zone si zakládá na tom, aby co nejvíce ingrediencí pocházelo z lokálních zdrojů. Co nelze vypěstovat ve vlastní botanické zahradě, pochází z jiných koutů Itálie.

Hranaté závorky v [ COMFORT ZONE ] logu reprezentují odborné ruce výzkumných pracovníků, kosmetiček, terapeutů a dalších profesionálů, kteří přinášejí řešení pro krásu a zdraví.

tranquility oil_upravený
Špičková péče o nehty
Vegan
Bez škodlivých chemikálií
Bez škodlivých chemikálií
S přírodními složkami
S přírodními složkami
Netestováno na zvířatech
Netestováno na zvířatech
o značce davines_upravený

VĚDECKY VYTVOŘENÉ PRODUKTY

Comfort Zone se řídí filozofií kvalitních a udržitelných složek bezpečných pro pleť i pro životní prostředí. Složky produktů jsou efektivní, bezpečné a příjemné, s použitím vzácných přírodních olejů a rostlinných extraktů s vysokým procentem přírodních složek (až 98 %). Používá také high-tech molekuly ve spojení s velmi pokročilými nosnými systémy.

Všechny produkty jsou 100% veganské, netestované na zvířatech, jsou bez silikonů, parabenů, minerálních olejů, živočišných složek, alkoholu při použití velmi precizního výběru konzervačních látek zvolených dle nejvyšší šetrnosti a také v nejnižší možné koncentraci.

RITUÁLY

[ COMFORT ZONE ] exkluzivní rituály a jedinečné masážní techniky jsou inspirovány dávnými rituály a podpořené nejnovějšími vědeckými studiemi. Každá produktová řada nabízí masážní techniku, která maximalizuje účinek složení a dosahuje tak optimálních výsledků.

RESPEKT K PŘÍRODĚ A ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ

Přísná etika a udržitelnost je základem všeho, co [ COMFORT ZONE ] dělá. Již od roku 2006 při výrobě využívá 100% obnovitelných zdrojů a také spolupracuje s LifeGate projektem, který je zaměřen na obnovu lesů a tak redukuje emise CO2 vzniklé při výrobě obalů.

certifikát_upravený