VAŠE OTÁZKY

BIOGEL i EVO2 jsou jedinečné gelové systémy, které posilují a podporují krásu a zdraví přirozených nehtů. Jejich šetrné a veganské složení a komplexní předaplikační péče zanechává nehet pevný, přesto velmi flexibilní. Díky kompatibilitě obou systémů tak nabízí značka Bio Sculpture kompletní ošetření na míru přesně podle stavu a potřeby každého nehtu.

 

2) JAKÝ JE ROZDÍL MEZI BIOGELEM  A EVO2 GELEM?

Jak BIOGEL, tak EVO2 jsou čisté gelové systémy, které se mírně liší složením, konzistencí, životností a také způsobem nanášení. Oba systémy jsou zcela veganské, nezatěžují a nepoškozují nehty a jsou zcela v souladu s etickým kodexem značky, Zvolení vhodného gelu je především na proškolené manikérce, která vybere tu nejvhodnější kombinace vzhledem k aktuálnímu stavu a potřebám nehtu. Na klientce je pak již příjemná fáze výběru odstínu:-). Již dávno pryč jsou časy, kdy slovo GEL v klientkách vyvolávalo obavy. Oba systémy, tzn. jak BIOGEL tak EVO2, podporují zdraví nehtů a na rukou vypadají zcela přirozeně. Bližší detail dostanete v každém autorizovaném salonu. 

 

Bio Sculpture jako první na světě představil šetrné odstraňování gelu odmočením, bez broušení. Zásadním rozdílem v péči Bio Sculpture je to, že při správné odborné aplikaci a pravidelné personalizované péči nezpůsobí žádné poškození přirozených nehtů. Gely neobsahují škodlivé látky jako toluen, ftaláty, pryskyřici či kafr. BIOGELy neobsahují HEMA složku. Při aplikaci BS gelů není nutné používat primery nebo dehydratační prostředky pro lepší přilnavost. Součástí všech ošetření Bio Sculpture je před-aplikační péče, při které jsou používány vyživující a regenerační produkty řady ETHOS, které se mohou i přesto, že obsahují ošetřující oleje, používat i před aplikací gelu. Tím se péče BIo Sculpture významně liší. 

 

4) JAK SE BIO SCULPURE GEL ODSTRAŇUJE Z NEHTŮ?

Bio Sculpture Gel byl první nehtový gelový systém na světě, který se začal odstraňovat  pouze šetrným nízko-acetonovým odstraňovačem, bez naprostého poškození přirozeného nehtu. Dnes již běžná metoda odstraňování většiny kvalitních nehtových značek. Bio Sculpture tak udal směr všem dalším:-).

 

Ano, Bio Sculpture Gel je aplikován přímo na přírodní nehty bez použití primerů nebo lepidel. Gelová manikúra vypadá zcela přirozeně, jako byste je nalakovala klasickým lakem na nehty. 

 

S Bio i Evo gelem lze vytvořit krásné, přirozeně vypadající, pružné, ale silné prodlužení. Prodloužení nehtů lze vytvořit buď pomocí prodlužovacích šablon, nebo jedinečným způsobem pomocí hedvábí. 

 

Úspěch a zaručení kvality Bio Sculpture závisí na použití systému jako celku a ne v kombinaci s produkty jiných značek. V kombinaci s jinými značkami v žádném případě nezaručujeme 100% kvalitu. Může dojít ke kratší životnosti, odloupnutí, nestálost barvy nebo dokonce k poničení nehtů. V BS Institutu pracujeme výhradně se značkou Bio Sculpture.

 

Životnost BIOGEL manikúry je 3-4 týdny, EVO gelu 2-3 týdny. Průměrná doba návštěvy většiny klientek se pohybuje okolo 2,5-3 týdny. Závisí na rychlosti růstu nehtů a na dalších faktorech jako například jak se o ruce a nehty všeobecně staráte. Kvalitu a výdrž manikúry podpoří používání rukavic při jakékoliv domácí činnosti, zrovna tak je důležité nepoužívat nehty jako nástroj. Cílem je, aby naše manikúra vydržela co nejdéle, po několika návštěvách samy zjistíte, jaký interval Vám nebo Vašim klientkám vyhovuje. 

 

9)  KOLIK ODSTÍNŮ NAJDETE V BIO SCULPTURE NABÍDCE?

BIOGELY nabízejí téměř 250 úžasných odstínů, EVO2 gel téměř 180. Dohromady tak můžete vybírat z více než 430 odstínů, a to už si zcela jistě vybere každý:-).