Neohodnoceno

HYDRO-TERMÁLNÍ PEELING NA RUCE - MediHand Hydro Thermal Exfoliant 100ml

PH vyvažující  exfoliant určený k dennímu použití  k odstranění  odumřelých kožních buněk. Unikátní tepelné činidlo zvyšuje pronikání minerálů, vyhlazuje pokožku a zanechává ji sjednocenou a rozzářenou. Pro vyvážení PH pokožky obsahuje peeling granulky jedlé sody namísto klasické soli. Obsahuje také sladký mandlový olej, heřmánek, přírodní olivový olej a včelí vosk, který působí jako multiaktivní kondicionér pokožky. Obsahuje také Zeolit, negativně nabitou sloučeninu jejíž náboj působí jako magnet, který přitahuje pozitivně nabité toxiny. Tyto toxiny jsou poté odváděny z těla. Stejným způsobem také zachycuje alergeny.

POUŽITÍ: Používejte alespoň 1x denně, jako první krok před použitím SÉRA NA PIGMENTOVÉ A TMAVÉ SKVRNY NA RUKOU a KRÉMU NA RUCE PROTI STÁRNUTÍ POKOŽKY. Roztírejte a jemně masírujte vlhkými/namočenými prsty, aby se aktivovaly termální složky peelingu. 

Skladem
590 Kč
Kategorie: E-SHOP

ÚČINNÉ SLOŽKY: 

  • Sladký mandlový olej - je přírodní kondicionér pokožky, skvěle hydratuje
  • Glycerin - jedna z nejaktivnějších složek v kosmetických produktech.  Přitahuje vodu a tak je jeho hlavní funkcí  zvýšení hydratace a změkčení pokožky.
  • Zeolit - slovo Zeolit pochází z řečtiny a znamená "vroucí kámen". Pomáhá absorbovat toxiny, volné radikály a ionty z pokožky a zároveň pomáhá udržovat správnou hladinu Ph. Funguje jako detoxikant
  • Olivový olej - dodává pokožce intenzivní péči, chrání před působením volných radikálů, podporuje elasticitu kůže a chrání ji před poškozením. Regeneruje, hydratuje, zklidňuje.
  • Včelí vosk - chrání pokožku před vnějšími vlivy, má hojivé a zklidňující účinky.
  • Bambucké máslo - získává se stromu Máslovníku afrického. Čisté máslo se používá pro ošetření suché, zralé pleti. Napomáhá zmírnit alergické projevy jako svědění, zarudnutí, praskání pokožky, podporuje tvorbu kolagenu.
  • Vitamin E -  změkčuje a pečuje o suchou pokožku, působí jako antioxidat
  • Heřmánek lékařský - jedna z nejléčivějších rostlin. Má protizánětlivý, hojivý a antialergenní účinek, je vhodný pro řešení problémů citlivé pokožky.