SLUŽBY

MANIKÚRA

#lecimevasenehty


Základem naší filozofie je šetrná manikúra, která podtrhne nejen dokonalý vzhled Vašich rukou, ale především podporuje zdravý růst a stav nehtů. Zakládáme si na profesionální personalizované péči. Při každé návštěvě s klientem pečlivě hodnotíme aktuální stav nehtů a konzultujeme vše, co může mít vliv na jejich kvalitu a potřeby. Na základě toho vybíráme ošetření na míru.

Pracujeme výhradně s nehtovou kosmetickou značkou Bio Sculpture, která jako první na světě před více než 30 lety vyvinula šetrný gelový systém. Ten se z nehtu odstraňuje odmočením, nikoliv broušením a nehet tak zůstává zcela neporušený.

Bio Sculpture nehtová ošetření a kosmetika jsou tou pravou volbou pro všechny, koho zajímá zdraví a kvalitní péče. Je vhodná pro všechny typy nehtů – od zdravých a pevných po roztřepené, polámané a tenké nehty bez lesku, které byly v minulosti často namáhány klasickou modeláží, akrylovými nehty, fyzickou aktivitou, nemocí nebo jim jen nebyla věnována dostatečná péče.

PEDIKÚRA

#lecimevasenehty


Tak jako manikúra, i pedikúra je u nás ve znamení šetrnosti a důrazu na kvalitu společně se značkou Bio Sculpture. Pedikúru provádíme výhradně ručně, skalpelem, pemzami a nástroji, díky čemuž dokážeme ošetřit jakýkoliv typ a stav nehtů, chodidel a pat. Nikdy nepoužíváme brusky a suchou cestu.

Během procedur se zaměřujeme na kompletní úpravu a ošetření, které podpoří zdraví, vyživení, hydrataci, hojení popraskaných pat, chodidel, nehtů a nehtového okolí. V případě potřeby do ošetření zahrneme i odstranění kuřího oka nebo ošetření zarůstajícího nehtu.

PLEŤOVÉ A TĚLOVÉ RITUÁLY

Jsme pyšní na to, že používáme produkty italské značky Comfort Zone, která je ve světě známá svou jedinečností a výjimečnou kvalitou. Comfort Zone vyniká svým holistickým přístupem k péči o pleť a tělo, čímž dokonale zapadá do naší filozofie poskytování komplexní a šetrné péče.

Ošetření zahrnují péči o všechny typy a potřeby pleti. Od čistících, hydratačních a zklidňujících rituálů až po anti-aging procedury. Vždy dbáme na individuální přístup a použití těch nejlepších ingrediencí a postupů.

Tělové rituály zahrnují, exfoliaci a hydrataci, které obnovují a revitalizují pokožku. Používáme speciální techniky masáží a zábalů, které podporují detoxikaci, odvodnění, zpevnění problémových partií, tonizaci pokožky a celkovou relaxaci.

plet

OBOČÍ & ŘASY

Obočí a řasy podtrhují výraz naší tváře. Dokonale upravené obočí a řasy Vám také ušetří čas strávený před zrcadlem.

Pracujeme s kvalitní španělskou značkou Thuya, se kterou provádíme jak barvení, tak laminace. Všechny barvy obsahují arganový olej a keratin, tudíž obočí a řasy vyživují a hydratují. Díky 9 základním odstínům a jejich vzájemné kombinaci docílíme ideální barvy obočí a řas tak, aby ideálně doplňovaly Váš tón pleti a barvu vlasů.
Doporučíme Vám nejvhodnější typ úpravy vašeho obočí, aby finální výsledek vypadal co nejpřirozeněji a doplnil Vaší přirozenou krásu.

COFFEE LOUNGE

Naším přáním je, aby se u nás klienti cítili dobře a aby čas strávený v salonu byl i relaxačním zážitkem.

Pro naše klientky tak v rámci ošetření, konzultace nebo jen tak, při nákupu, máme připravený zimní a letní nápojový lístek. Jeho hlavní součástí je nabídka italské kávy Miscela D´Oro, kterou Vám naservírujeme jako pravé italské café, capuccino, cafe latte či jako ledovou kávu s mlékem nebo čistě na ledu.

Samozřejmostí je Prosecco, protože důvod k oslavě se najde vždy. Pro zimní dny je připravena široká škála bylinkových a ovocných čajů nebo svařené víno.

A protože víme, jak je zdravý životní styl důležitý, pro všechny naše kávové nápoje máme vždy připravené i mandlové, vanilkové a bez laktózové varianty mléka.