Bio Sculpture

BIO SCULPTURE byl založený před více než 30 lety, jeho domovem je Jižní Afrika. Cílem zakladatelky, Elmien Scholtzové, nebyla jen krása a zdraví nehtů ale také bezpečnost a ochrana životního prostředí. Dnes se sídlo Bio Sculpture nachází v srdci Jižní Afriky v městečku Clocolan. Obklopen úchvatnou africkou krajinou a divokým životem. Skutečná oáza klidu a spojení s přírodou.

Bio Sculpture nehtová ošetření a kosmetika jsou tou pravou volbou pro všechny, koho zajímá jejich zdraví a kvalitní péče. Je vhodný pro všechny typy nehtů – od zdravých a pevných po roztřepené, polámané a tenké nehty bez lesku, které byly v minulosti často namáhány klasickou modeláží, akrylovými nehty, fyzickou aktivitou, nemocí nebo jim jen nebyla věnována dostatečná péče.
Dle potřeb každé klientky pak díky správnému výběru gelu a ostatních produktů lze docílit ozdravení přirozeného nehtu, podpory nehtových lůžek, nehtové modelace nebo zcela přirozeného prodloužení. Jedinečné je pak použití hedvábí k opravám narušených nebo zlomených nehtů.

Bio Sculpture nabízí ucelené řady produktů pro nehtovou péči a pro péči o ruce, nohy a tělo. Kombinace těchto produktů nabízí komplexní ošetření pro jakýkoliv stav nehtů a pokožky rukou a nohou. Ethos a Spa produkty lze využívat jako součást profesionální péče v salonu a zároveň jako následnou domácí péči.

Řada veganských vyživujících laků na nehty s extrakty z Aloe Vera, citrónu a zázvoru, které podporují pevnost a odolnost přirozených nehtů. Laky jsou rychleschnoucí, dlouho-držící a obsahují UV filter pro ochranu vašich nehtů. Laky Gemini nabízejí více než 250 barevných odstínů. Neobsahují Styren a jsou 100% veganské.

Svěží řada SPA od BIO SCULPTURE je dokonalým požitkem pro Vaše smysly. Šetrné složení produktů, které jsou určeny jak pro salonní, tak domácí ošetření, obsahuje vysoký podíl přírodních složek a je obohaceno o esenciální oleje pro omlazení a hýčkání těla a pokožky. Celou řadu provází jemná, svěží vůně Aloe vera a vodního melounu.
Všechny produkty jsou bez parabenů a silikonů.

Bio Sculpture nabízí vysoce kvalitní gely více než 30 let a svou renomovanou pověst získal mimo jiné i pro svůj závazek ke vzdělávání a profesionalitě. Byl první značkou nabízející gelový systém, který vydrží 3-4 týdny a který se nanáší a odstraňuje bez předchozího pilování či broušení, pouze za pomoci nízkoacetonového odstraňovače = tedy absolutně bez poškození nehtu. Bio Sculpture gely jsou veganské, netestované na zvířatech a neobsahují škodlivé látky jako pryskyřici, formaldehyd, ftaláty nebo rozpouštědla. S jedinečnými ošetřujícími gely a 350 barvami, které jsou vytvořeny v ultramoderní ekologické továrně v Jižní Africe, je snadné vytvořit zdravé, na míru šité nehtové ošetření.

EVO je dlouhodržící a snadno aplikovatelný gelový systém s vysokým pigmentem a leskem. Složení vychází se špičkové technologie Bio Sculpture. EVO gel bylo vyvinutý tak, aby poskytoval pružnost a přitom dostatečnou pevnost a aby zároveň umožnil lepší pronikání vlhkosti a kyslíku do nehtu i po vytvrzení.

Základem Evo gelového systém jsou 3 podkladové báze, které chrání, vyživují a podporují přirozeně zdravý stav nehtů. Díky několika druhům EVO gel bází je možné nabídnout vhodné personalizované ošetření pro každý typ a stav nehtu. Celý systém Evo nabízí více než 150 odstínů barev a je navržen tak, aby byl zcela kompatibilní a doplňoval širokou škálu produktů Bio Sculpture.

BI-OLYGEL je UV LED vytvrzovatelný gel, zpevněný akrylovou pastou pro optimalizaci nejlepších vlastností gelového i akrylového systému. BI-OLYGEL se nanáší na základní vrstvu BIOGEL nebo EVO poklepáváním a vyhlazováním.

K dispozici je 5 barevných variant: Glow, Blush, Blonde, Ice a Frost. BI-OLYGEL lze použít jak k vytváření krásných krátkých pevných nehtů, pastovitá textura umožňuje zkušenému technikovi modelovat i mimořádně dlouhé nehty, kde je vyžadována mimořádná pevnost a přesnost. Je plně kompatibilní s ostatními produkty BIO SCULPTURE.

Pouze pro profesionální použití v certifikovaných salonech.

Poslední obrázek - Product Line Images orez