BS PŘÍBĚH

O NÁS

Sen o salonu, který nabídne dokonalý profesionální přístup a tu nejlepší péči o nehty, ruce a nohy, má dlouhou historii. Plnit se začal v roce 2017, kdy započaly námluvy se značkou Bio Sculpture.

Na začátku cesty byla vize - vydat se vlastním směrem, dát sbohem korporátnímu prostředí, vytvořit místo, kde se pracovní tým bude cítit jako doma a nabídne lidem inovativní, profesionální a zdravou péči o ruce a nohy na míru. Stanislava měla v hlavě sen, který toužila proměnit v realitu několik let. Po zcela nové, vlastní cestě, která začala řadou zahraničních školení pro získání certifikátu značky Bio Sculpture a pokračovala zdlouhavým hledáním ideálního prostoru, který se měl nacházet v samotném srdci Prahy, se tak konečně stalo. V jedinečném kubistickém domě, v blízkosti Pařížské ulice, se v květnu roku 2020 poprvé otevřely dveře vysněného Bio Sculpture salonu.

CESTA ZA SNEM

Co o ní říká Stanislava Mele, zakladatelka, majitelka a školitelka Bio Sculputure pro ČR/SR?

„Téměř 20 let byly mé pracovní dny ve znamení plnění cílů, jednání se zákazníky, dodavateli a vedení týmů v mezinárodních korporacích. Tato práce mě dlouhou řadu let naplňovala, ale jednoho dne mi to jednoduše přestalo dávat smysl. Nastal čas i věk plnit si pouze své plány a sny. Tím se pro mě v roce 2017 stala spolupráce se značkou BIO SCULPTURE a následně založení BS Institutu na pražském Starém Městě. Cesta nebyla jednoduchá ale moje přání nabídnout ženám i mužům v Čechách tu nejkvalitnější šetrnou nehtovou kosmetiku a péči, byla silnější. Má vize je naučit klienty, že zdravé nehty jsou naprosto stejně důležité jako zdravá pleť či vlasy a že celoročně upravené nehty jsou naší vizitkou.“

NAŠE VIZE A PŘÁNÍ

#lecimevasenehty

Chceme, aby péče o nehty, ruce a nohy byla pro naše klientky a klienty stejně tak důležitá, jako péče o pleť či vlasy.

V našem BS Institutu je na prvním místě kvalita nehtů, jejich stav, postupné zlepšování a hlavně udržení zdravého vzhledu. To vše ve spojení s aktuálními kosmetickými i módními trendy. Zakládáme si na personalizovaném přístupu ke každému klientovi a na cílené péči pro každý typ a stav nehtů.

Každý klient u nás najde naprosté soukromí a dostatek času na ošetření a konzultaci.

Naším přáním je, aby každý rituál, který na míru klientům a klientkám provádíme, byl oslavou a cestou ke krásným a zdravým nehtům.

Celý náš tým se v BS Institutu stará o to, abyste se u nás cítili dobře a aby zdravé nehty byly dokonalou tečkou, který podtrhne Váš celkový vzhled.

BUDOUCNOST SE ZNAČKOU BIO SCULPTURE

Je nám velkou ctí, že po několikaletém úsilí můžeme světovou značku nehtové kosmetiky Bio Sculpture oficiálně představit i u nás.
Od roku 2023 jsme se stali součástí rodiny Bio Sculpure a výhradním distributorem pro Českou a Slovenskou republiku.

Získání oficiálního zastoupení značky na našem trhu pro nás znamená další významný mezník a krok nejen pro samotný BS Institut ale věříme, že i pro oblast nehtové kosmetiky v České a Slovenské republice.

„Je mi obrovským potěšením, že od tohoto roku můžeme dál předávat znalosti a know how pro šetrnou péči s produkty značky Bio Sculpture také dalším salonům po celém Česku a Slovensku. Moje přání, nabídnout ženám i mužům v Čechách  tu nejkvalitnější šetrnou nehtovou kosmetiku a péči, které stálo před lety za vznikem BS Institutut, tak nyní získává další rozměr. Začíná nám tak další cesta, na kterou se moc těším.“  Stanislava Mele