CHCI PRACOVAT S BIO SCULPTURE

Těší nás, pokud Vás značka BIO SCULPTURE zaujala a chcete se o ní dozvědět více.

Značka Bio Sculpture byla založena před 35 lety a za tuto dobu si právem vybudovala světové renomé. Velice si vážíme toho, že právě my, BS Institut, máme možnost značku Bio Sculpute oficiálně uvést na český a slovenský trh. A je tedy i naším cílem, abychom kvalitu a výjimečnost této značky v České a Slovenské republice zásadním způsobem podporovali.

 

Gelové systémy Bio Sculpture (řady BIOGEL a EVO gel) jsou určeny pouze pro profesionální použití v salonech.

Po celém světě jsou podmínky pro získání licence shodné a produkty, které jsou určeny pro salony, není možné oficiálně na trhu koupit pro svou osobní potřebu.

 

Nejzásadnějším důvodem, proč tomu tak je, je garance kvality. Tu může klientům poskytnout pouze vyškolený profesionál, který díky znalosti všech našich produktů, jejich kombinací a aplikačních postupů dokáže cíleně a personalizovaně doporučit vhodné ošetření či aplikaci Bio Sculpture gelů pro jakýkoliv typ a stav nehtů.

 

Jsme si také vědomi toho, že výše investice do úvodního zaškolení a vybavení salonu našimi produkty, není zanedbatelná. Je tak naším cílem a závazkem certifikované salony/osoby podporovat, a to nejen v oblasti následné odborné podpory a vzdělávání ale také v jejich podnikání samotném.

 

Proto pečlivě hodnotíme každého nového zájemce o Bio Sculpture certifikaci. Chceme, aby práce s našimi produkty byla pro všechny strany exkluzivní, kvalitní a dlouhodobá. Školení probíhají v menších skupinkách, což umožní školitelům kvalitní osobní přístup ke každému budoucímu Bio Sculpture nehtovému terapeutovi.

Nevyplňujte toto pole:

Kapacity na školení jsou proto omezené a schválení procesu Bio Sculpture certifikace předchází individuální konzultace s každým zájemcem. Konzultace mimo jiné zahrnuje ověření adekvátního kosmetického/nehtového vzdělání dle požadavků platné ČR/SR legislativy, posouzení lokality salonu a další podmínky.

V blízké době na našich stánkách najdete základní typy školících modulů, jejich popis a základní ceny.

Pro konkrétní nabídku a detailní informace o podmínkách nás neváhejte kontaktovat.