Neohodnoceno

ŠETRNÁ PASTA PRO ZÁŘIVĚ BÍLÉ NEHTY - Illuminating Nail Cleanser 80ml

Rozjasňující a bělící krém, který dodá Vašim nehtům přirozený, čistý, francouzský look. Vitamín C a enzym Papain, získávaný z papáji, podporují rozzáření nehtu, exfoliaci odumřelých buněk a působí protizánětlivě. Jemná pasta je určená pro každodenní peeling pro čistší, zdravější a silnější nehty. Zabraňuje bakteriálním infekcím a nevzhlednému zabarvení nehtů způsobeném některými potravinami, chemikáliemi nebo nekvalitními laky či gely.

POUŽITÍ: Vymáčkněte malé množství pasty velikosti lískového oříšku. Můžete použít kartáček a postupovat podobně jako pří čištění zubů - navlhčete kartáček, neneste krém a jemnými krouživými pohyby čistěte celý nehet shora i zespodu bílého okraje nehtu. Místo kartáčku můžete použit mokrý štěteček a nehty krémem natřít zespodu i shora. Pokud se Vám bude krém zdát příliš tuhý, rozmíchejte jej s malinkým množstvím vody. Pro viditelný dokonalý výsledek nechte alespoň 10 minut působit, poté opláchněte. Pokud používáte denně pouze pro udržení bělosti nehtů, stačí nechat působit 1 minutu. Následně můžete pokračovat ve vaší manikúře tak, jak jste zvyklí. 

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
550 Kč
Kategorie: E-SHOP
Položka byla vyprodána…

ÚČINNÉ SLOŽKY:

  • Enzym Papain - kromě exfoliace Papain působí jako přírodní protizánětlivý ochránce a antioxidant. Chrání před buněčným poškozením způsobeným volnými radikály. Má bělící efekt.
  • Vitamin C - posiluje a podporuje růst nehtů,  podporuje tvorbu kolagenu v nehtech.
  • Hydrogen peroxid - neboli peroxid vodíku, je bělidlo používané v zubních pastách nebo v barvách na vlasy. Kromě zesvětlení působí i jako oxidant. Má výrazné antimikrobiální, antibakteriální, antiseptické a protizánětlivé účinky.
  • Sesquikarbonát sodný -  působí jako neutralizátor a to nejen v kosmetice, kde se používá pro regulaci PH pokožky, ale také v potravinářství, např. v máslech, smetaně, zmrzlinách, kypřících práškách a to dokonce i v dětských výživách, kam se přidává pro regulaci kyselosti.