BIO SCULPTURE GEL

BIO SCULPTURE GEL

Nikdy nebylo v plánu, aby se Bio Sculpture Gel stal jednou z nejznámějších mezinárodních značek nehtové kosmetiky.

“Již od dětství Elmien fascinovaly krásné nehty. A z fascinace se stala její vášeň.”

Studovala na CIDESCO Beauty Academy ve Western Cape v Jižní Africe. Po ukončení studií Elmien otevřela svůj první salon v Kapském městě a později další v Port Elizabeth. Ale nikde nemohla najít nehtovou kosmetiku prémiové kvality. Ve svých studiích pokračovala v USA a utvrzovala se ve skutečnosti, že pokud chce zákaznicím nabídnout produkt dle svých představ, musí od ho vyvinout sama, od začátku. Její manžel, Dr. Carl Scholtz, ji v tom plně podporoval.

Cílem Elmien nebyla jen krása ale také zdraví, bezpečnost a ochrana životního prostředí. Konzultace s nejlepšími vědci v příslušných oborech, použití nejnovějších dostupných technologií a Bio Sculpture Gel byl v roce 1988 zaregistrován…pokorným začátkem, který se narodil z vášně, vytrvalosti, odvahy, odhodlání, tvrdé práce a víry skutečného průkopníka.

Dnes se sídlo Bio Sculpture nachází v srdci Jižní Afriky v městečku Clocolan. Obklopen úchvatnou africkou krajinou a divokým životem. Skutečná oáza klidu.

Ultramoderní továrna o rozloze 3000 m² je ekologicky šetrná budova, která klimatizuje proudění vzduchu, využívá přirozeného osvětlení a přirozený sběr vody. Továrna je certifikována podle ISO 22716 pro správné výrobní postupy a je spravována podle normy ISO 9001: 2008 s pravidelným každoročním auditem.

Každého, kdo toto sídlo navštíví, srdečně přivítá rodina Bio Sculpture. Je to místo, které tato mezinárodně ceněná značka nazývá DOMA. Je to místo, kde celý tento zázrak vzniká.

JEDINEČNÁ NEHTOVÁ KOSMETIKA S PŘÍRODNÍMI SLOŽKAMI

V Roce 1988 Elmien Představila Jedinečný, První UV Gelový Nehtový Systém Na Světě: Bio Sculpture Gel. Od Té Doby Celosvětově Vede V Přírodní Péči O Nehty.

Mezi jeho významné zákaznice patří například Victoria Beckham, Beyonce, Rihhana, Adele, Sandra Bullock a mnoho dalších.

Byl první značkou nabízející gelový UV/LED systém, který vydrží 3-4 týdny a který se nanáší a odstraňuje bez předchozího pilování či broušení, pouze za pomoci nízkoacetonového odstraňovače = tedy absolutně bez poškození nehtu. A to je to jedinečné.

UNIKÁTNÍ VLASTNOSTI

PŘÍRODNÍ

Nehtová kosmetika s přírodními složkami, která vyživuje a posiluje přírodní nehty. Je 100% veganská a netestovaná na zvířatech.

UNIKÁTNÍ

Má unikátní složení, které se přibližuje přírodnímu nehtu a obsahuje 58% proteinu pro podporu výživy a posílení nehtového lůžka. Základní složkou je pryskyřice jihoafrické Teky obrovské (známé jaké Teak), která zajišťuje pevný avšak flexibilní gelový povrch.

BEZ POŠKOZENÍ NEHTŮ

Díky lepší přilnavosti pružného gelu při ošetření není nutné žádné další broušení nehtového lůžka, primer a fixátory. Při vytvrzování v UV/LED lampě se Bio Sculpture Gel nezahřívá tolik jako klasické gely, čímž nezpůsobuje nepříjemné a bolestivé pocity přírodním nehtům v průběhu procedury

Odstranění Bio Sculpture Gelu se provádí speciálním šetrným odstraňovačem, bez broušení a poškození přírodního nehtového lůžka.

PRO KOHO JE BIO SCULPTURE GEL URČEN

Bio Sculpture nehtová ošetření a kosmetika jsou tou pravou volbou pro všechny, koho zajímá jejich zdraví a kvalitní péče. Je vhodný pro všechny typy nehtů – od zdravých a pevných po roztřepené, polámané a tenké nehty bez lesku, které byly v minulosti často namáhány klasickou modeláží, akrylovými nehty, fyzickou aktivitou, nemocí nebo jim jen nebyla věnována dostatečná péče.

Právě pro různé typy poškození Bio Sculpture Gel vyvinul různé varianty nehtových ošetření které nehty ozdraví, posílí a vyživí. Dle potřeb každé klientky pak díky správnému výběru typu gelu vytvoří zcela přirozené prodloužení nehtů, posílení přirozeného nehtu, podporu nehtových lůžek, nehtové modelace nebo Nail Art.

Jedinečné je pak použití hedvábí k opravám narušených nebo zlomených nehtů.

BARVY

Bio Sculpture Gel nabízí kolekci více než 220 barevných odstínů a k tomu několikrát do roka nové kolekce inspirované aktuálními módními trendy.

Ostatně Bio Sculpture je například pravidelným partnerem velké módní události London Fashion Week.

Všechny barvy BioGelu nabízí i zcela shodný odstín v produktové řadě vyživujících laků na nehty GEMINI.

OBJEDNAT SE NA OŠETŘENÍ

DALŠÍ PRODUKTOVÉ ŘADY

EVO by Bio Sculpture

Kromě Bio Sculpture Gel systemu, Bio Sculpture nabízí i další řady produktů, které celkovou péči o nehty a program Leading Nail Care skvěle doplňují:

4 vrstvý jednoduše aplikovatelný gelový systém s jedinečnou okysličující gelovou bází doplněnou o vitamín A a E, který se postupně uvolňuje do nehtového lůžka.

Natural Nail & Spa Treatment – přírodní Nehtová & Spa kosmetika vyvinutá pro výživu, posílení a ochranu přirozeného nehtu, rukou a těla. Spojením rostlinných a ovocných výtažků, které dodávají živiny nezbytné k udržení mladistvého vzhledu nehtů a pokožky, nabízí

VÍCE

Gemini

Řada vyživujících laků na nehty s extrakty z Aloe Vera, citrónu a zázvoru, které podporují pevnost a odolnost přirozených nehtů. Laky jsou rychleschnoucí, dlouho-držící a obsahují UV filter pro ochranu vašich nehtů. Neobsahují Styren a jsou 100% veganské.

Díky novému, silnějšímu štětečku je aplikace opravdu jednoduchá a krásné, lesklé a upravené nehty budou i v domácích podmínkách hračkou.

KOUPIT