EVO GEL

EVO OXYGENATING GEL

Zcela Revoluční Okysličující Báze, Vycházející Ze Špičkové Technologie Bio Sculpture.

EVO by Bio Sculpture je nový gelový systém, který byl navržen tak, aby zlepšoval propustnost vzduchu a umožnil tak nehtu dýchat. Výměna vlhkosti a kyslíku do a z nehtového lůžka podporuje celkový zdravotní stav nehtů. Jedinečné je lékařské složení Evo Base gelu obohaceného o vitamíny A&E.

Zcela Revoluční Okysličující Báze, Vycházející Ze Špičkové Technologie Bio Sculpture.

SAMOVYROVNÁVACÍ

Nádherně hladký povrch bez nutnosti finálních povrchových úprav

FLEXIBILNÍ

Silná a flexibilní konečná úprava, která zabraňuje poranění nebo poškození nehtové ploténky

DLOUHOTRVAJÍCÍ LESK

Díky EVO Top Gloss až 3 týdny trvající lesk

JEDNODUCHÉ ODSTRANĚNÍ

Odstraní se během 10 až 12 minut bez poškození přirozeného nehtu

90 BAREV PRO VAŠE NEHTY

Nepřeberné množství barevných odstínů EVO laku je 100% kompatibilní s originálním Bio Sculpture Gel nehtovým systémem

REVOLUČNÍ NEHTOVÁ BÁZE

Rovnováha kyslíku a vlhkosti je nezbytná pro udržení zdravých nehtů. Pokud je nehet pokryt čímkoliv, co není zcela přirozené, může být náchylný k dehydrataci a bakteriální a houbové infekci. Keratin, který tvoří většinu nehtu, umožňuje přenos kyslíku a vlhkosti tak, aby vyživoval pokožku a zároveň zničil anaerobní bakterie.

Evo Oxygenating Base je vyvážená tak, aby podporovala tento proces usnadněním výměny kyslíku a vlhkosti. Přestože H2O je větší molekula než O2, je mnohem menší než větší mezery ve vytvrzené gelové mikroskopické struktuře, což umožňuje, aby se molekuly vlhkosti dostaly na přirozený povrch nehtů.

Revoluční okysličující báze obsahuje vitamín A a E, který prostupuje nehtem a vyživuje tak nehtovou ploténku. Evo okysličující technologie zajišťuje, že nehet dýchá a zůstává tak zdravý. Evo Base je samovyrovnávací, je ideální nejen jako báze pro EVO i Bio gel manikúru, ale také pro prodloužení přírodních nehtů nebo pro aplikaci tipů.

NOVÉ

Ideální pro krátké nebo křehké nehty. Flex Base má neuvěřitelnou přilnavou schopnost a výrazně podporuje zdraví nehtu. Velmi dobře vyrovnává povrch nehtů a umožňuje tak precizní vymodelování nehtového oblouku. Lze také použít při opravě nehtu hedvábím.

S touto bází se Vaše manikúra vydrží vše. Contour Base je určená k modelování prodloužených nehtů a k vytvoření extrémně pevné Evo nebo Bio Gel manikúry. Je vhodný pro dlouhé nebo silné nehty. Gel je tužší konsistence, je velmi pevný a odolný.

OCHRANA KYSLÍKU V NEHTU

OKYSLIČUJÍCÍ GELOVÁ BÁZE – velké mezery v mikroskopické struktuře této gelové báze po vytvrzení v UV/LED lampě umožňují propustit vlhkost a vzduch a molekuly vody (H2O) a kyslíku (O2) se tak mohou volně dostávat do a z nehtu a umožňují mu dýchat.


NEHTOVÁ PLOTÉNKA – Přirozený nehet je tvořen mrtvými bílkovinnými kožními buňkami nazývanými Keratin, které umožňují přenos molekul vody (H2O) a kyslíku (O2)


NEHTOVÉ LŮŽKO – Kůži pod nehtem se dostává vyvážený přísun vody (H2O) a kyslíku (O2)

FIVE FREE

Bio Sculpture gely neobsahují organická rozpouštědla, dehydratační primery nebo pojící složky. Nesou označení 5 Star Safety, neobsahují chemikálie jako ftaláty, toluen, formaldehyd, formaldehydovou pryskyřici a kafr. Jsou 100% veganské a nejsou testovány na zvířatech!