Bio Sculpture představuje 2 nové nehtové EVO báze

Zcela Revoluční Okysličující Báze, Vycházející Ze Špičkové Technologie Bio Sculpture.

EVO by Bio Sculpture je nový gelový systém, který byl navržen tak, aby zlepšoval propustnost vzduchu a umožnil tak nehtu dýchat. Výměna vlhkosti a kyslíku do a z nehtového lůžka podporuje celkový zdravotní stav nehtů. Jedinečné je lékařské složení Evo Base gelu obohaceného o vitamíny A&E.

 

EVO Oxygenating Gel byl vyvinut z Bio Sculpture gelové báze tak, aby poskytl tu nejlepší kombinaci estetiky a zdravotní bezpečnosti. Neobsahuje žádná organická rozpouštědla, formaldehyd, ftaláty nebo kafr. Vitamíny A&E se po vytvrzení gelu dostávají přirozeně do nehtového lůžka a vyživují ho. Složení EVO gelu bylo speciálně vyvinuto tak, aby poskytoval pružnost a přitom dostatečnou pevnost a aby zároveň umožnil lepší pronikání vlhkosti i po vytvrzení.

 

SAMOVYROVNÁVACÍ

Nádherně hladký povrch bez nutnosti finálních povrchových úprav

 

FLEXIBILNÍ

Silná a flexibilní konečná úprava, která zabraňuje poranění nebo poškození nehtové ploténky

 

DLOUHOTRVAJÍCÍ LESK

Díky EVO Top Gloss až 3 týdny trvající lesk

 

JEDNODUCHÉ ODSTRANĚNÍ

Odstraní se během 10 až 12 minut bez poškození přirozeného nehtu

 

90 BAREV PRO VAŠE NEHTY

Nepřeberné množství barevných odstínů EVO laku je 100% kompatibilní s originálním Bio Sculpture Gel nehtovým systémem

 

REVOLUČNÍ NEHTOVÁ BÁZE

 

Rovnováha kyslíku a vlhkosti je nezbytná pro udržení zdravých nehtů. Pokud je nehet pokryt čímkoliv, co není zcela přirozené, může být náchylný k dehydrataci a bakteriální a houbové infekci. Keratin, který tvoří většinu nehtu, umožňuje přenos kyslíku a vlhkosti tak, aby vyživoval pokožku a zároveň zničil anaerobní bakterie.

Evo Oxygenating Base je vyvážená tak, aby podporovala tento proces usnadněním výměny kyslíku a vlhkosti. Přestože H2O je větší molekula než O2, je mnohem menší než větší mezery ve vytvrzené gelové mikroskopické struktuře, což umožňuje, aby se molekuly vlhkosti dostaly na přirozený povrch nehtů.

Revoluční okysličující báze obsahuje vitamín A a E, který prostupuje nehtem a vyživuje tak nehtovou ploténku. Evo okysličující technologie zajišťuje, že nehet dýchá a zůstává tak zdravý. Evo Base je samovyrovnávací, je ideální nejen jako báze pro EVO i Bio gel manikúru, ale také pro prodloužení přírodních nehtů nebo pro aplikaci tipů.

 

NOVÉ

 
Flex Base

Ideální pro krátké nebo křehké nehty. Flex Base má neuvěřitelnou přilnavou schopnost a výrazně podporuje zdraví nehtu. Velmi dobře vyrovnává povrch nehtů a umožňuje tak precizní vymodelování nehtového oblouku. Lze také použít při opravě nehtu hedvábím.

Contour Base

S touto bází se Vaše manikúra vydrží vše. Contour Base je určená k modelování prodloužených nehtů a k vytvoření extrémně pevné Evo nebo Bio Gel manikúry. Je vhodný pro dlouhé nebo silné nehty. Gel je tužší konsistence, je velmi pevný a odolný.

 

OCHRANA KYSLÍKU V NEHTU

 

OKYSLIČUJÍCÍ GELOVÁ BÁZE – velké mezery v mikroskopické struktuře této gelové báze po vytvrzení v UV/LED lampě umožňují propustit vlhkost a vzduch a molekuly vody (H2O) a kyslíku (O2) se tak mohou volně dostávat do a z nehtu a umožňují mu dýchat.

NEHTOVÁ PLOTÉNKA – Přirozený nehet je tvořen mrtvými bílkovinnými kožními buňkami nazývanými Keratin, které umožňují přenos molekul vody (H2O) a kyslíku (O2)

NEHTOVÉ LŮŽKO – Kůži pod nehtem se dostává vyvážený přísun vody (H2O) a kyslíku (O2)