Toi

“Toi” znamená ve francouzštině “Ty”. A počáteční písmeno “L” jako Love. Toi:L (čti “Tuwa-el”) je jedinečná značka korejských zábalových masek na ruce a nohy se silně vyživujícími a regeneračními přírodními a botanickými složkami, vytvořená s láskou, speciálně pro pravidelnou domácí péči.

Speciální pozornost byla věnována silně namáhaným a suchým rukám a proto ve spolupráci se světoznámou francouzskou floristkou Catherine Muller vznikla limitovaná edice. Catherine je průkopnice Haute Couture v oblasti květinového designu. Je dvorní floristkou značek Cartier, Chanel, Celine či Louis Vuitton, její květinové designy pravidelně zdobí francouzskou Operu Garnier. Založila vlastní floristické školy po celém světě – v Paříži, Londýně, New Yorku a Soulu. Její spolupráce se značkou Toi:L je naprosto exkluzivní.

Finální perleťový a rozjasňující efekt masek zdokonalí Vaši přirozenou krásu. Zábalové masky Toi:L jsou tu pro všechny, kteří si rádi dopřejí nerušené chvilky věnované péči o sebe sama a svou vnitřní i vnější krásu. Ideální jaké následná pravidelná domácí péče po salonním ošetření anebo na cesty.

Produkty jsou dermatologicky testovány, nejsou testovány na zvířatech a neobsahují alergeny, silikony a parabeny.