Neohodnoceno

REVITALIZAČNÍ KVĚTINOVÁ MASKA PRO NAMÁHANÉ RUCE - Floral Hand Mask 5ks

Zábalová maska, exkluzivně vyvinutá ve spolupráci s přední francouzskou floristkou Catherine Muller, poskytuje jedinečnou péči pro namáhané, suché a podrážděné ruce se sklony s záděrkám, oděrkám, praskání a vysoušení. Obsahuje extrakty z 11 bylin a květin, které pomáhají hojit, zklidňovat a chránit citlivou a namáhanou pokožku rukou. Nejvýznamnějšími extrakty je pupečník asijský, který hojí, zklidňuje a posiluje kožní bariéru a výtažek z černého bezu, který předchází podráždění pokožky a zlepšuje její tonus. Mezi některé z dalších květinových složek patří například extrakt z frézie, lilie, jasmínu, irisu, sléze, prvosenky nebo růže. Dalšími přírodními složkami jsou:  Bambucké máslo které hydratuje suchou a hrubou kůži, hydrolyzované jojobové estery které chrání citlivou pokožku a skvěle se vstřebávají a ceramidy, které obnovují kožní bariéru. Účinnost a vstřebání všech léčivých složek masky je zajištěna dvojitou zábalovou technologií, která zabraňuje unikání vlhkosti. Ideální pro Vaši domácí beauty péči a nebo na cesty.

A kdo je Catherine Muller? Přední francouzská floristka, průkopnice Haute Couture v oblasti květinového designu. Je dvorní floristkou značek Cartier, Chanel, Celine či Louis Vuitton, její květinové designy pravidelně zdobí francouzskou Operu Garnier. Založila vlastní floristické školy po celém světě -  v Paříži, Londýně,  New Yorku a Soulu. Její spolupráce se značkou Toi:L je naprosto exkluzivní.

Použití: Vyndejte rukavičky z obalu, upevněte pomocí fixačního pásku a nechte minimálně 15-20 minut působit. Můžete nechat i déle, v případě potřeby silné hydratace ponechte na rukou i přes noc. Rukavičky jsou voděodolné a jsou touch-screen friendly:-).

Balení: 5ks květinových masek v nádherné papírové dárkové krabičce Toi:L x Catherine Muller. Úžasné jako dárek pro Vaší kamarádku či maminku.

 

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
950 Kč
Kategorie: ZÁBALOVÉ MASKY
Položka byla vyprodána…