Neohodnoceno

ROZJASŇUJÍCÍ ZLATÝ SPREJ NA TĚLO a VLASY - Rejuvenating Gold Spritz 100ml

Rozjasňující jemně zlatě třpytivý  sprej na tělo a vlasy, který Vám zajistí okouzlující finální look . Jemná vůně geraniového a arganového oleje Vám dodá pocit dokonalého luxusu.

POUŽITÍ: Dobře protřepejte, aby se třpytky dokonale smíchaly se sprejem, rozprašujte ve vzdálenosti 15cm od pokožky nebo vlasů, podle potřeby.

Skladem
790 Kč
Kategorie: E-SHOP

ÚČINNÉ SLOŽKY:

  • Geraniový olej - Geránie neboli pelargonie je nám velmi známa rostlina, pro kosmetické účely se však nejvíce pěstuje v Africe. Nejčastěji se používá právě formou éterického oleje z okvětních lístků, který má velmi jemnou, uklidňující růžovou vůni. Olej působí protizánětlivě, má zklidňující, antibakteriální a hojivé účinky.
  • Kumarin - je sloučenína, obsažená v mnoha rostlinách. Pro jeho sladkou, čerstvou vůni se  od roku 1882 používá v parfémech.
  • Propylen Glycol - získává se z rostlinných zdrojů a má funkci unikátního "vodního zámku". Zabraňuje ztrátě vlhkosti, pomáhá snižovat loupání pokožky a obnovuje její vláčnost.
  • Urea - přirozená složka tkáně, která s věkem postupně klesá. Udržuje hydratovanou pokožku, zamezuje ztrátě vlhkosti a vysychání, působí proti známkám stárnutí.