Neohodnoceno

PEELING S AHA KYSELINAMI PRO HLADKÉ PATY - MediHeel AHA Foot Exfoliator 150ml

AHA Foot Exfoliant je jedním ze základních stavebních kamenů kompletní Elim MediHeel pedikurní péče. Kombinace glykolové a mléčné kyseliny zajišťuje šetrné ale důkladné odstranění a exfoliaci tvrdé kůže a odumřelých kožních buněk. Zároveň díky vysokému obsahu hydratačních složek zanechá vaše nohy, paty a chodidla dokonale vyhlazené a jemné.

POUŽITÍ: Krouživými pohyby aplikujte na navlhčenou pokožku chodidel a pat, v případě velmi suché a tvrdé kůže ponechte 3-5 minut působit. Pro ještě více zjemňující a vyživující péči můžete AHA exfoliant smíchat s HLOUBKOVĚ ČISTÍCÍ JÍLOVOU MASKOU NA RUCE a NOHY  a nechat působit společně. Poté opláchněte vlažnou vodou. Nohy následně ošetřete PEČUJÍCÍM BALZÁMEM PRO HLADKÉ PATY A CHODIDLA .

Skladem
990 Kč
Kategorie: E-SHOP

ÚČINNÉ SLOŽKY:

  • Kyselina mléčná - vzniká fermentací bakterií, nejčastěji v ovoci, zelenině či mléce. Často, především pro kosmetický průmysl, se vyrábí synteticky. Používá se především pro své exfoliační schopnosti, rozpouští látky, které drží pohromadě odumřelé kožní buňky, tím pádem odhaluje jemnější, novou vrstvu pokožky. Redukuje první známky stárnutí jako vrásky i pigmentové skvrny a sjednocuje barevný tón pleti.
  • Kyselina glykolová - je přirozeně se vyskytující látka, nacházející se především v ovoci.  Je to nejvíce používaná AHA kyselina v kosmetice, protože má malé molekuly, které snadno pronikají do kůže. Podobně jako kyselina mléčná pomáhá udržovat vyváženou hydrataci, mírní viditelnost jizev a omezuje projevy stárnutí.
  • Lanolin - je extrakt mazových žláz zvířat tvořících vlnu, který se od pradávna používá pro své účinky podobné vosku, lze jej použít jako mast. V kosmetice je používán pro změkčení, zjemnění a ochranu pokožky před  vnějšími vlivy.
  • Sladký mandlový olej -  skvěle změkčuje a hydratuje suché a loupající se nehty a kůži
  • Bambucké máslo - získává se ze semen stromu Máslovník africký. Obsahuje především mnoho vitamínů. Za jedny z nejdůležitějších složek jsou považovány mastné kyseliny a vitamin E, díky nimž bambucké máslo disponuje výbornými hydratačními účinky, ale nemastí. Vitamin E zároveň působí jako skvělý antioxidant.