Neohodnoceno

PEČUJÍCÍ BALZÁM PRO HLADKÉ PATY A CHODIDLA - MediHeel Foot Perfector 150ml

Díky jedinečnému systému uzamykání vlhkosti  Elim MediHeel Foot Perfector podporuje výživu, hydrataci a regeneraci nohou, chodidel a pat.  Bambucké máslo, urea a med pro super hydrataci,  kolagen vyhlazuje jemné vrásky na nohou a zlepšuje jejich celkový vzhled. Unikátní technologie gelového pudru zajišťuje po aplikaci pocit lehkosti a jemnosti nohou bez pocitu mastnoty.

POUŽITÍ: Aplikujte ráno a/nebo večer. Naneste dostatečné množství na obě chodidla a paty. Krouživými pohyby vmasírujte do pokožky a nechte vstřebat. Pečující balzám je posledním krokem MediHeel kúry. Pro sametově hladká chodidla aplikujte nejprve PEELING S AHA KYSELINAMI PRO HLADKÉ PATY, následně HLOUBKOVĚ ČISTÍCÍ JÍLOVOU MASKU NA RUCE a NOHY a nakonec právě pečující balzám. 

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
890 Kč
Kategorie: E-SHOP
Položka byla vyprodána…

ÚČINNÉ SLOŽKY:

  • Vitamin E - antioxidant, který chrání pokožku před UV zářením a zpomaluje procesy stárnutí
  •  Pro Vitamín B5 - vitamín zajišťující hydrataci
  • Sladký mandlový olej -  skvěle změkčuje a hydratuje suché a loupající se nehty a kůži
  • Bambucké máslo - získává se ze semen stromu Máslovník africký. Obsahuje především mnoho vitamínů. Za jedny z nejdůležitějších složek jsou považovány mastné kyseliny a vitamin E, díky nimž bambucké máslo disponuje výbornými hydratačními účinky, ale nemastí. Vitamin E zároveň působí jako skvělý antioxidant.
  • Geraniový olej - Geránie neboli pelargonie je nám velmi známa rostlina, pro kosmetické účely se však nejvíce pěstuje v Africe. Nejčastěji se používá právě formou éterického oleje z okvětních lístků, který má velmi jemnou, uklidňující růžovou vůni. Olej působí protizánětlivě, má zklidňující, antibakteriální a hojivé účinky.
  • Propylen Glycol - získává se z rostlinných zdrojů a má funkci unikátního "vodního zámku". Zabraňuje ztrátě vlhkosti, pomáhá snižovat loupání pokožky a obnovuje její vláčnost.
  • Urea - přirozená složka tkáně, která s věkem postupně klesá. Udržuje hydratovanou pokožku, zamezuje ztrátě vlhkosti a vysychání, působí proti známkám stárnutí.