Neohodnoceno

HLOUBKOVĚ ČISTÍCÍ JÍLOVÁ MASKA NA RUCE a NOHY - MediHeel UltraMud Mask 300ml

MediHeel UltraMud Clay Mask je hloubkově čistící jílová maska jejíž hlavní složkou je aztécká hlína. Silně detoxikuje a pročišťuje pokožku, je velmi jemného složení a na rozdíl od jiných jílů neznečišťuje.  Přidaný kokosový olej  pokožku vyživuje a chrání a zároveň zajišťuje, že jílová maska netvrdne a nepraská, pouze zaschne, a tak je její aplikace velice příjemná. Med ji zanechává přirozeně hydratovanou.

POUŽITÍ: Naneste tenkou vrstvu masky na očištěné ruce nebo nohy, pro vyšší účinek zabalte do termofolie a nechte zaschnout a působit 3-5 minut. Následně masku smyjte vlažnou vodou. Ideální použití je po provedení domácí  manikúry nebo pedikúry, před aplikací krému. Před aplikací můžete smíchat s PEELINGEM S AHA KYSELINAMI PRO HLADKÉ PATY  a vmasírovat do pokožky. Na závěr použijte PEČUJÍCÍ BALZÁM PRO HLADKÉ PATY A CHODIDLA . 

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
1 490 Kč
Kategorie: E-SHOP
Položka byla vyprodána…

 ÚČINNÉ SLOŽKY:

  • Aztécká hlína - bentonitový jemný jíl obsahující vulkanický popel, jehož stáří se odhaduje na 150 milionů let. Silně detoxikuje, pročišťuje a hojí pokožku, je velmi jemného složení a na rozdíl od jiných jílů neznečišťuje. 
  • Urea - přirozená složka tkáně, která s věkem postupně klesá. Udržuje hydratovanou pokožku, zamezuje ztrátě vlhkosti a vysychání, působí proti známkám stárnutí.
  • Kolagen - je nesmírně důležitý protein, který tvoří 75% lidské pokožky. V kosmetice zpomaluje projevy předčasného stárnutí, snižuje viditelnost vrásek, změkčuje pokožku a udržuje vyrovnanou hydrataci.
  • Vitamín E - antioxidant, který chrání pokožku před UV zářením a zpomaluje procesy stárnutí
  • Oxid titaničitý: přírodní minerál který poskytuje ochranu před UVA/UVB zářením
  • Kořen Maca - Peruánský ženšen, kterému jsou připisovány mnohé léčivé vlastnosti, především jako zázračné afrodisiakum na potenci a zvýšení libida. Používá se tedy jako lék ale i jako ingredience v kuchyni. V kosmetických produktech se používá pro své rekondiční a regenerační účinky na pokožku.
  • Bulbinella horská - jihoafrická rostlina která je v lidovém léčitelství užívána pro podobné účinky, jaké známe u Aloe vera. Čerstvá šťáva působí antisepticky, léčí kožní onemocnění a poranění, štípnutí hmyzem apod. Vyživuje pokožku