CENÍK BS SLUŽEB PLATNÝ OD 15. 3. 2024

REZERVUJTE SI TERMÍN                              VĚRNOSTNÍ PROGRAM BS INSTITUTU  
CENÍK BS SLUŽEB PLATNÝ OD 15. 3. 2024

BS OŠETŘENÍ – MANIKÚRA

BS GEL / EVO2 GELLAK MANIKÚRA
75 minut – 1.490,-Kč
Šetrná gelová / gel-laková manikúra bez škodlivých chemikálií a bez nešetrného broušení. Vaše ruce budou krásné po několik týdnů. Součástí je kompletní úprava a ošetření na podporu zdravého vzhledu, růstu, vyživení a hydratace nehtů, nehtového okolí a rukou, včetně závěrečného Anti-Age peelingu.
BS LEVANDULOVÉ ZPEVŇUJÍCÍ OŠETŘENÍ
60 minut – 1.290,-Kč
Speciální ošetření velmi slabých, křehkých nebo bolavých nehtů kombinuje hojivé a vyživující účinky levandulové báze a zpevnění šetrným prodyšným gelem. Francouzská úprava k ošetření je účtována zvlášť dle platného ceníku.
BS REGENERAČNÍ MANIKÚRA
45 minut – 1.190,-Kč
Úprava a ošetření na podporu zdravého vzhledu, růstu, vyživení a hydratace nehtů, nehtového okolí a rukou. Bez lakování.
LAKOVÁNÍ ZPEVŇUJÍCÍMI LAKY GEMINI
30 minut – 390,-Kč
Aplikace laku se zpevňujícími extrakty. Lze objednat pouze v kombinaci s regenerační manikúrou.
BS GEL / EVO2 GELLAK NEHTOVÁ MODELÁŽ
150 minut – 2.490,-Kč
Prodloužení přírodních nehtů BS gelovým systémem bez broušení, pouze formou modeláže Bio/EVO gelem. Součástí je aplikace vybraného odstínu Bio / EVO2. Prodloužení z jiných ne-BS salonů je třeba nechat před návštěvou odstranit v původním salonu.
BS FULL COVER TIPS
90 minut – 1.790,-Kč (čisté nehty)
120 minut – 1.990,- Kč (s doplněním / výměnou tipů)
Šetrné prodloužení nehtů za použití Bio gelu a speciálních tenkých BS nehtových tipů. Bez lepení a broušení. Součástí je aplikace vybraného odstínu Bio / EVO2. Tipy z jiných ne-BS salonů je třeba nechat před návštěvou odstranit v původním salonu.
BS SPA ANTI-AGE OŠETŘENÍ
30 minut – 590,-Kč
Následné ošetření zaměřené na problém vrásek, pigmentových skvrn, popraskaných kůžiček a hydrataci rukou. Lze objednat pouze s některou z Mani procedur.
OMBRE / FRANCOUZSKÁ MANIKÚRA
30 minut – 190,-Kč
Ombre / Francouzská úprava je možná pouze k ošetření Bio gelem/ EVO2 gellakem.
 
RUČNÍ NAIL ART / RUČNÍ FRANCOUZSKÁ MANIKÚRA
30 minut - 490,-Kč

BS OŠETŘENÍ – PEDIKÚRA

BS GEL / EVO2 GELLAK PEDIKÚRA
90 minut – 1.790,-Kč
Šetrná gelová / gellaková pedikúra bez škodlivých chemikálií a bez nešetrného broušení. Vaše nohy budou krásné po několik týdnů. Součástí je kompletní úprava a ošetření chodidel, pat, nehtů a nehtového okolí.
BS REGENERAČNÍ PEDIKÚRA
60 minut – 1.290,-Kč
Kompletní úprava a ošetření pro zdravý vzhled, vyživení, hydrataci či hojení popraskaných, suchých pat, chodidel, nehtů a nehtového okolí.
LAKOVÁNÍ ZPEVŇUJÍCÍMI LAKY GEMINI
30 minut – 390,-Kč
Aplikace laku se zpevňujícími extrakty. Lze objednat pouze v kombinaci s regenerační pedikúrou.
BS SPA OŠETŘENÍ
30 minut – 590,-Kč
Následné ošetření zaměřené na problémy popraskaných a suchých pat, oteklých a těžkých nohou, dehydrataci a zjemnění pokožky. Lze objednat pouze v kombinaci s Pedi ošetřením.

TĚLOVÉ RITUÁLY COMFORT ZONE

„Hudba a dotyky řeknou to, co slova nedokážou“.

TRANQUILLITY PRO-SLEEP & BODY SCRUB
90min – 2.290,-Kč
Spojení ikonického Pro-Sleep rituálu a hloubkově očistné aromaterapeutické Scrub masáže. Rituál přináší dokonalou očistu smyslů, mysli a regeneraci a vyhlazení pokožky celého těla.
TRANQUILLITY PRO-SLEEP
60min – 1.790,-Kč
Ikonický rituál, inspirovaný slavnou technikou Ajurvédy z indické Keraly. Výjimečná meditační masáž doprovázená Tranquillity směsí esenciálních olejů a relaxační hudbou. Kombinace síly doteku, zvuku a aromaterapie pro hloubkový odpočinek mysli i těla. Ideální po dlouhých cestách, při špatném spánku či silném stresu.
BODY STRATEGIST HOT COLD SLIM
90min – 2.390,-Kč
BODY STRATEGIST HOT COLD SLIM: BALÍČEK 6 OŠETŘENÍ
6x 90min – 11.890,-Kč
Intenzivní re-modelační ošetření ke stimulaci mikrocirkulace, odvodnění, zeštíhlení a tonizaci pokožky. První fáze zahrnuje termogenní masáž ke stimulaci mikrocirkulace, druhá fáze je lipolytická masážní technika postižených partií a závěrečná 3. fáze, tzv. "šoková léčba" formou odvodňujících chladivých bandáží dolních končetin pro maximální revitalizaci, tonizaci a odvodnění. Díky střídání teplého a studeného zábalu a speciálním masážím působí jako ideální prevence proti celulitidě, otokům a přináší okamžitý pocit lehkosti a vyhlazení.
Série pravidelných ošetření je skvělou přípravou na plavkovou sezónu.

PLEŤOVÉ RITUÁLY COMFORT ZONE

„Naše pleť je odrazem našeho fyzického a psychického stavu a také každodenních rozhodnutí“.

JOY OF BEAUTY: CÍLENÉ PLEŤOVÉ OŠETŘENÍ NA MÍRU
75 - 90min – 2.590,-Kč
Základním principem rituálů a péče Comfort Zone je aktuální stav pleti a následné sestavení ošetření na míru. Typ ošetření, který je pro Vaši pleť nejvhodnější, vyberete po konzultaci s naší kosmetičkou přímo před ošetřením.
Dle typu ošetření je vždy součástí rituálu některá z ikonických Comfort Zone masáží. Celkový čas záleží na zvoleném ošetření.
SUBLIME SKIN: AKTIVNÍ LIFTING A OMLAZENÍ
Dva rituály řady Sublime Skin poskytují hloubkové komplexní omlazení pleti. Obě velmi intenzivní ošetření jsou určeny výhradně pro zralou a stárnoucí pleť. Dle typu ošetření je součástí ikonická Comfort Touch Massage, Detox Touch Massage šíje, krku a ramen anebo masáž rukou.
  • PRO LIFT ACTIVE
    90min – 2.990,-Kč
    Liftingové ošetření s dvojitou maskou pro zářivě omlazenou pokožku a Active-Lift masáží pro zjemnění vrásek a posílení tonusu pleti.
  • 50+ INTENSIVE ACTIVE REPAIR
    120min – 3.890,-Kč
    Luxusní ošetření pro velmi zralou pleť. Působí proti extrémnímu ztenčení a suchosti. Exkluzivní technologie Cell-Support a dvě masážní techniky pro prokrvení, reaktivaci a vypnutí pokožky. Ošetření nejvyšší řady obsahuje kompletní Sublime skin péči včetně tří Comfort Zone ikonických masáží.
HYDRA GLOW: OKAMŽITÁ HYDRATACE A SVĚŽEST
90min – 1.890,-Kč
Speciální ošetření pro maximální hydrataci a výplň pleti, inspirované kryoterapií. Díky chladivým ICE SPOONS (Cryosticks) a drenážní a liftingové masážní technice, bude Vaše pleť rozjasněná, omlazená, svěží a plně hydratovaná.
Ošetření s okamžitým efektem je ideální před Vaší důležitou schůzkou, jednáním, focením nebo před jakoukoliv příležitostí, kde se chcete cítit krásná.

BROW BAR

ÚPRAVA A BARVENÍ OBOČÍ nebo ŘAS
30-40min – 790,-Kč
Úprava a barvení obočí nebo řas. Pracujeme s kvalitní španělskou značkou Thuya. Všechny barvy obsahují arganový olej a keratin, tudíž obočí a řasy vyživují a hydratují. Díky 9 základním odstínům a jejich vzájemné kombinaci docílíme ideální barvy obočí a řas tak, aby ideálně doplňovaly Váš tón pleti a barvu vlasů.
ÚPRAVA A BARVENÍ ŘAS a OBOČÍ
60 minut – 1.390,-Kč
Kompletní služba – nabarvení a úprava obočí s barvením řas.
 
LAMINACE OBOČÍ BEZ BARVENÍ
30 minut - 890,-Kč
LAMINACE OBOČÍ S BARVENÍM  
60 minut – 1.290,-Kč
Aktuálně nejpopulárnější metoda úpravy obočí. Obočí se díky procesu laminace vyrovná, chloupky se zjemní a nabydou na objemu, následně se upraví do tvaru a zafixují. Obočí vypadá výraznější, plnější a krásně upravené po dobu 4-6 týdnů. 
 

DOPLŇKOVÉ SLUŽBY MANI / PEDI

ŠETRNÉ BĚLENÍ ZABARVENÝCH, ŽLUTÝCH NEHTŮ
15 minut – 100,-Kč
ODSTRANĚNÍ BS GELU BEZ NÁSLEDNÉ APLIKACE
15 minut – 290,-Kč
Odstranění neprovádíme samostatně. Je možné pouze s následnou BS regenerační manikúrou či pedikúrou.
SAMOSTATNÉ ODSTRANĚNÍ FULL COVER TIPS nebo GELU / LAKU JINÉ ZNAČKY PŘED BS OŠETŘENÍM
30 minut – 490,-Kč
Laky a gely neodstraňujeme broušením. V případě gelu, který nejde odstranit šetrnou zábalovou metodou, je nutné jeho odstranění v jiném salonu.
Odstranění neprovádíme samostatně. Je možné pouze s následnou BS regenerační nebo BS gel / EVO2 gel-lak manikúrou či pedikúrou. Odstranění Full Cover Tips před následnou aplikacích nových je v ceně celkového FCT ošetření.
OŠETŘENÍ PŘÍRODNÍCH POŠKOZENÝCH NEHTŮ HEDVÁBÍM
50,-Kč / nehet
OPRAVA NEHTU DOPLNĚNÍM GELU / PRODLOUŽENÍM
150,-Kč / nehet
Cena platí při opravě do 3 nehtů. Za 4 a více je třeba objednat se ošetření kompletní nehtové modeláže.
NAIL ART VELKÝ
50,-Kč / nehet
Kreslení, francouzská úprava nehtu, pásky, kamínky, zlaté a barevné plátky
NAIL ART MALÝ
20,- Kč / nehet
Tečky, folie, chrom, samolepky
 

REZERVACE TERMÍNŮ PROCEDUR, GARANCE MANIKÚRY

1) Uvedené časy procedur jsou časy kompletní návštěvy vybraného ošetření a zahrnují uvedení na ošetření i následné placení. Nejedná se o čistý čas procedury. Doba ošetření se odvíjí od aktuálního stavu nehtů a může se zkrátit nebo prodloužit.

2) Podmínkou závazné rezervace termínu 1. návštěvy klienta v BS salonu je úhrada zálohy ve výši 1.000,- za každé jednotlivé ošetření, a to na základě zaslání QR platby a elektronické účtenky. Termín je rezervován 24h, během kterých musí být záloha uhrazena. V případě, že do 24h od rezervace termínu není záloha připsána na účet, rezervovaný termín se automaticky ruší. V případě klientem zrušeného termínu objednané služby do 24h před jejím počátkem, je záloha 100% vratná. V případě zrušení termínu klientem v čase kratším než 24h nebo v případě absence bez omluvy, záloha je nevratná. Zaplacená záloha bude odečtena od celkové ceny služby při finálním placení v salonu.

3) V případě zrušení termínu méně než 24h předem, nebo při absenci na rezervované ošetření bez omluvy, je další rezervace termínu ošetření v našem salonu možná pouze po uhrazení 100% ceny ošetření předem.

4) Manikúru Bio nebo Evo gelem garantujeme do 7 dní od ošetření. V případě jakéhokoliv problému během prvních 7 dní je potřeba informovat naší recepci, kde se dohodnete na dalším postupu. 

V případě jakýchkoliv dotazů k jednotlivým ošetřením a podmínkám se můžete obrátit na recepci našeho salonu na tel. +420 775 435 605.